Reklama

Reklama

​Amouranth dostała dziwne prezenty od fana. W Polsce kupicie za to mieszkanie

Nie daje o sobie zapomnieć w ostatnim czasie gwiazda Twitcha, popularna Kaitlyn "Amouranth" Siragusa. Po ostatnich zdarzeniach z udziałem celebrytki jeden z fanów postanowił jej wysłać szereg bardzo nietypowych prezentów.

Siragusa sukcesywnie rozwija swoją karierę w branży streamingu. Nie tak dawno na łamach serwisu informowaliśmy, że bije ona swoje rekordy popularności i jest jedyną kobietą znajdującą się w pierwszej setce rankingu najpopularniejszych gwiazd Twitcha.

Paradoksalnie październikowe incydenty z udziałem Amouranth nie wpłynęły ujemnie na jej karierę. Przypomnijmy, iż 29-latka wyznała, iż ma męża, który dodatkowo zmuszał ją do prowadzenia takiej, a nie innej działalności w sieci nastawionej na sporą dawkę erotyzmu i ogromne dochody.

Reklama

Amouranth otrzymała 70 tys. dol. w gotówce i kilka innych prezentów od fana

Pomimo tych szczerych słów Amerykanka święci triumfy na platformie należącej do Amazona i cieszy się jeszcze większą popularnością pod względem oglądalności niż przedtem. Chociaż wokół tej afery pojawiło się kilka kontrowersji, to Amerykanka nadal ma ogromną i oddaną rzeszę fanów. Jeden z nich właśnie postanowił sprezentować Amouranth kilka rzeczy.

Na jednej z ostatnich transmisji najpopularniejsza kobieca gwiazda Twitcha pochwaliła się, że otrzymała od fana pewien zestaw. W jego skład wchodzi... 70 tys. dolarów w gotówce, nowy iPhone, a także pakiet do samoobrony, by streamerka mogła czuć się bezpieczniej. Oczywiście sytuacja mocno zaskoczyła Amouranth, a jej reakcje na to wszystko możecie zobaczyć na poniższych klipach. Na końcu dodajmy jeszcze, że wartość gotówki, którą otrzymała celebrytka, w przeliczeniu na polską walutę wyniesie ponad 300 tys. zł.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Amouranth | twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy