Reklama

Reklama

"Amouranth" rozpoczyna nową inwestycję. Tym razem jest to Amazon

​Kaitlyn "Amouranth" Siragusa nie przestaje zaskakiwać swoimi biznesowymi pomysłami na pomnożenie swojej fortuny. Tym razem Amerykanka postanowiła zainwestować 500 akcji Amazona. Ich wartość może przyprawić wielu o zawrót głowy.

Amerykańska gwiazda internetu znana jest nie tylko ze swoich kontrowersyjnych pomysłów na content w sieci, ale także z inwestycji, mających pomnożyć jej i tak już wielki majątek.

29-latka zainwestowała już w sklep znanej sieci, w stację benzynową czy akcje największych spółek na świecie, takich jak Google, Facebook czy studio gier wideo - Blizzard.

Siragusa w odróżnieniu od wielu innych influencerów nie skupia się jedynie na wydawaniu swojego dorobku, a ma w planach poszerzać swoją streamerską działalność. Na ten cel Amerykanka przeznaczyła już kilkaset tysięcy dolarów, dzięki czemu jej transmisje mają mieć jeszcze lepsza jakość niż dotychczas.

Reklama

Zapowiedziała również, że rezygnuje z konta w serwisie OnlyFans.com, gdzie dorobiła się milionów dolarów na publikacji treści dla dorosłej widowni. Teraz jednak dowiedzieliśmy się o kolejnym biznesowym planie "Amouranth".

Są one związane z Amazonem - czyli właścicielem największego sklepu internetowego na świecie, platformy streamingowej czy samego Twitcha. Jest to jedna z ciekawszych decyzji Siragusy w ostatnich tygodniach.

Influencerka zakupiła łącznie 500 akcji Amazona o wartości ponad miliona dolarów. Wiele wskazuje jednak na to, że zwróci się szybko ta inwestycja, gdyż Amazon bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

Pokazuje to również doskonałą wiedzę na temat rynku ze strony "Amouranth" i to, że bardzo mocno zaangażowana jest w biznes. Z pewnością będzie dużo więcej tego typu inwestycji w przyszłości. Siragusa rozsądnie dysponuje swoim majątkiem i to powinno przynieść bardzo duże zyski.

Najlepsze tematy

Reklama