Reklama

Reklama

Amouranth zalicza kolejny duży sukces. Nieosiągalna przez inne streamerki?

Serwisy streamingowe są zdominowane w dużym stopniu przez mężczyzn. Poświadczają o tym liczne rankingi i statystyki. Jedyną kobietą, którą znajdziemy w najlepszej setce najbardziej popularnych twórców na platformie Twitch.tv jest Kaitlyn "Amouranth" Siragusa.

Oczywiście jest to duży sukces streamerki, zważając na to, że Amerykanka na szczyt przebiła się dopiero w 2021 roku, zostawiając za sobą takie tuzy jak, chociażby Imane "Pokimane" Anys. Nieco kontrowersyjne treści tworzone przez Amouranth okazały się jednak strzałem w dziesiątkę i to właśnie Siragusę możemy określić jako "królową Twitcha".

Już od pewnego czasu 28-latka jest najchętniej oglądaną twórczynią, a wyniki udostępnione przez StreamElements we współpracy z podmiotem Rainmaker.gg zdają się to tylko potwierdzać. W minionym październiku Amouranth zdystansowała wszystkie swoje rywalki, a wszyscy fani przy jej transmisjach spędzili ponad 2,5 mln godzin na przekroju miesiąca.

Reklama

Dla porównania drugie miejsce w tej kategorii zajmuje VTuberka Shylily, która zaliczyła oglądalność na poziomie lekko przekraczającym 1,5 mln godzin. Z kolei trzecie miejsce przynależy do Kyedae, streamerki nadającej najczęściej z gry Valorant.

O Amouranth w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno, bowiem na światło dzienne wyszło wiele niepokojących rzeczy. Okazało się, że kontrowersyjna celebrytka tkwiła w toksycznej relacji, a jej były już mąż miał ją zmuszać do prowadzenia transmisji nasyconych dużą dawką erotyzmu.

Kiedy informacje te przedostały się do sieci za sprawą emocjonalnych oświadczeń samej Amouranth, to jej popularność przez kilka następnych tygodni eksplodowała i wspięła się na bardzo wysoki pułap. Od tamtego czasu transmisje realizowane przez Amerykankę są jednak dużo "delikatniejsze". Streamerka sporo podróżuje, a swój wolny czas spędza np. w stadninie koni.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy