Reklama

Reklama

Amouranth: Znana streamerka odbanowana na Twitchu

​Niedawno informowaliśmy o tym, że jedna z najpopularniejszych streamerek na Twtichu - Kaitlyn Michelle Siragusa, znana szerszej publiczności pod pseudonimem "Amouranth" po raz piąty została zbanowana. Kara jednak nie trwała bardzo długo.

Siragusa jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych twórczyń w internecie. Jej działalność głównie opiera się na transmitowaniu za pośrednictwem platformy streamigowej Twitch.tv. Wielu mogłoby podejrzewać, że jeśli obecna jest na serwisie gamingowym od Amazona, to zajmuje się grami wideo.

Nic jednak bardziej mylnego. Kobieta co chwilę szokuje swoimi kontrowersyjnymi pomysłami na karierę. Na początku tego roku zasłynęła tym, że jako jedna z pierwszych transmitowała podczas kąpieli w basenie w bardzo skąpym stroju kąpielowym. Również w wodzie ćwiczyła grę w szachy, a jej trenerką była jedna z najpopularniejszych szachistek na Twitch.tv - Alexandra Botez.

Reklama

Następnie jej ulubioną kategorią stało się ASMR. To jednak również nie było takie zwyczajne ASMR, jakie znają fani tego typu doznań. Amerykanka głównie...liże specjalny mikrofon, który wydaje dźwięki o odpowiedniej częstotliwości, by słuchacz dokładnie odczuwał każdy dźwięk w uszach.

Jednak działalność kobiety nie podoba się za bardzo administracji Twitch.tv. W tym tygodniu jej konto zostało zbanowane już po raz piąty. Wcześniej właściciele serwisu bardzo mocno uderzyli w zarobki, ograniczając je do jednej dziesiątej zysku z reklam. Kontrowersyjna influencerka może jednak odetchnąć z wielką ulgą.

Okazuje się, że kara nie była bardzo długoterminowa. Twitch już odblokował konto "Amouranth". Ban potrwał jedynie trzy dni. Biorąc jednak skalę zarobków kobiety, można sobie wyobrazić, że straciła ona wiele tysięcy dolarów podczas karencji. Nie powstrzyma jej to raczej od wykonywania kolejnych kontrowersyjnych czynności.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy