Reklama

Reklama

Apex Legends: Kolejna czarnoskóra postać zagości w grze?

​W kolejnym - dziesiątym już sezonie Apex Legends zagościć może nowa postać - Legenda. Według przecieków, które pojawiły się w sieci, będzie to osoba czarnoskóra o korzeniach rodem z Afryki.

Sezon 9 w kultowej produkcji od Respawn Entertainment trwa w najlepsze. Gracze mają jeszcze kilka tygodni na cieszenie się obecnym stanem przed wprowadzeniem nowości. Obecny sezon ma potrwać najprawdopodobniej do 3 sierpnia, a dzień później rozpocznie się jubileuszowy sezon dziesiąty.

Popularny Apex słynie z wdrażania kolejnych koncepcji i inicjatyw w swojej grze. Zwykle są to nowe bronie, dodatki kosmetyczne w postaci skórek, zmiany na mapach, a także nowe postacie-legendy. I właśnie to ostatnie zwykle budzi najwięcej emocji wśród graczy. Pojawia się masa spekulacji i domysłów, a często nawet przecieków.

Reklama

Obecnie w Apex Legends gracze mają do wyboru aż 17 legend, zróżnicowanych pod względem charakteru, talentu, umiejętności i zdolności specjalnych, które potrafią wpłynąć na przebieg rozgrywki na arenach tej esportowej produkcji.

Użytkownik "Garret" umieścił na swoim Twitterze intrygujący wpis. Według niego, w plikach gry widnieje postać o nazwie "Afrofuturism". Nazwa ta jest kulturowym odniesieniem do Afrykańczyka, który cechuje się nowoczesnością i naszpikowany jest technologią dzisiejszych czasów.

Bardzo szybko podchwycono ten temat i spekuluje się teraz, że może to być postać nawiązująca do Czarnej Pantery od Marvela. Fani bardzo długo wyczekiwali czarnoskórej postaci w Apexie. Pojawiały się nawet apele do twórców - więc być może, nadchodzący Sezon 10 będzie swoistą odpowiedzią na ich zapytania i prośby.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy