Reklama

Apex Legends: Kolejny imponujący cosplay Loby

Cosplaye na podstawie gry "Apex Legends" nie są rzadkością w środowisku cosplayerów. Produkcja ta dostarcza wiele ciekawych postaci do przeniesienia ich wyglądu do naszego świata. Tym razem kostium "Loby" postanowiła zaprezentować jedna z influencerek.

"Apex Legends" dołączył do znanych battle royale’i

"Apex Legends" jest jedną z najpopularniejszych gier z gatunku Battle Royale na rynku. Tytuł ten cechował się tym, że jako jeden z pierwszych zadebiutował w systemie free-to-play, czyli był dostępny za darmo dla każdego chętnego gracza. Electronic Arts bardzo szybko wbiło się ze swoim produktem do świadomości graczy. 

Premiera "Apex Legends" odbyła się 4 lutego 2019 roku, czyli wtedy, gdy "Fortnite: Battle Royale" był u szczytu swojej popularności, a nieco spadał z niego PUBG. Oprócz świetnej mapy, dobrze zbalansowanych broni czy też doskonałego klimatu, ważnym aspektem jest podział na role. Każdy w zespole odgrywa inną funkcję. 

Reklama

Są medycy, strzelcy, snajperzy, wspierający. W grze istnieje mnóstwo bardzo różnych postaci. Cechują się one świetnym wykonaniem projektu graficznego. Jedną z najpopularniejszych bohaterek jest Loba. Często inspiruje ona cosplayerów do "ożywiania". Tak też się stało w przypadku kostiumu opublikowanego w serwisie Reddit.com przez influencerkę o pseudonimie "m4stiff". Trzeba przyznać, że widać dużo napracowania.

Strój "Loby" zrobił wrażenie na internautach

Pomimo tego, że strój jest raczej standardowy dla postaci Loby, nie można przejść obok tego cosplayu obojętnie. "M4stiff" zadbała o najdrobniejsze szczegóły uwiarygadniające bohaterkę "Apex Legends". Mowa tu chociażby o dopracowaniu oryginalnej fryzury, czyli dwa grubo zaplecione w warkocze w ognistym, czerwonym kolorze.

Na twarzy różne elementy makijażu są podobne kolorystycznie do fryzury. Sam strój składa się z jednoczęściowego kombinezonu o biało-srebrnych barwach. Wszystko jest zachowane tak, jak widzimy to w tytule od Electronic Arts. Pomimo tego, że sam cosplay wygląda dość "typowo", to zwrócił on uwagę wielu użytkowników Reddita, którzy są zachwyceni powstaniem takiego projektu.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Apex Legends | cosplay

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy