Reklama

Reklama

​Gracze Apex Legends śmieją się z Call of Duty: Warzone 2

Debiut Call of Duty: Warzone 2 wniósł sporo świeżości na rynek gier z gatunku battle royale. Nie wszystkim jednak mechaniki zaimplementowane w nowej produkcji przypadły do gustu.

Warzone 2 z nienajlepszym startem

Warzone 2 pojawił się oficjalnie w połowie listopada bieżącego roku. Gra dostępna jest na zasadzie cross-play na platformach PC oraz konsolach starszej i najnowszej generacji. Od samego początku na produkcję, która miała zrewolucjonizować gatunek, posypało się sporo krytyki.

Przede wszystkim torpedowano niesamowicie złożone i mało intuicyjne menu główne gry. Oberwało się również elementom związanym z samą rozgrywką. Błędów na mapie można liczyć w dziesiątkach. Spora rzesza graczy zmagała się także z problemami związanymi z optymalizacją, bowiem crashe gry występowały niezwykle często.

Reklama

Jak Warzone 2 oceniane jest przez fanów Apex Legends, konkurencyjnej produkcji od Electronic Arts oraz Respawn Entertainment? Okazuje się, że gracze związani z popularnym Apexem nie zostawiają suchej nitki na strzelance od Activision. W serwisie Reddit rozległa całkiem szeroka dyskusja.

Gracze zwrócili także uwagę na mechanikę poruszania się żołnierzem. Nie obyło się oczywiście porównań do Apex Legends. "Warzone jest dobrą grą, ale szybkość poruszania się w niej nie dorównuje Apexowi" - czytamy w komentarzu. "Warzone 1 ma znacznie lepszy system przemieszczania się niż druga odsłona" - wybrzmiał kolejny wpis.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Apex Legends | Call of Duty: Warzone 2

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy