Reklama

Apex Legends Mobile: Wersja beta otrzyma Team Deathmatch, specjalne areny, szybkie mecze i wiele więcej

​Fani gier mobilnych mogą zacierać ręce w związku z najnowszymi doniesieniami dotyczącymi gry Apex Legends na urządzenia mobilne. Jeden z użytkowników Twittera zdradził, że w czwartej becie Apex Legends Mobile pojawią się między innymi dedykowane areny, tryb deathmatch i wiele więcej treści, które nie są dostępne nawet w wersji na komputery i konsole.

Apex Legends swoją premierę miał w zimie 2019 roku i przebojem wdarł się do czołówki produkcji związanych z szeroko pojętym sportem elektronicznym. Gra wydana przez Electronic Arts zyskała bardzo wielu fanów na całym świecie. W najpopularniejszym serwisie streamerskim - Twitch.tv również święci spore sukcesy.

Twórcy od niemal samego początku obiecywali, że ta strzelanka z serii battle royale doczeka się także swojego wydania na urządzenia mobilne Android oraz iOS. Teraz natomiast wiemy, że czwarte beta testy gry otrzymają wiele funkcjonalności i szereg dodatków, których na próżno szukać w wersji na komputery i konsole.

Reklama

Od jakiegoś czasu, w sieci pojawia się masa spekulacji odnośnie tego, jak będzie wyglądała ostateczna rozgrywka i cały gameplay mobilnej wersji Apexa. Wiadomo było jedynie tylko tyle, że postaci, bronie i mapy będą zbieżne we wszystkich wcieleniach popularnej produkcji.

tUżytkownik "ThatOneApexBot" na Twitterze zaprezentował możliwości, które dostępne będą w Apex Legends Mobile - i szybko okazało się, że szereg nowości, który dotknie mobilne wydanie - oferuje więcej niż oryginalna wersja gry na PC i konsole.

Rozgrywka urozmaicona zostanie drużynowym Deathmatchem w trybie 6v6. Ponadto, pojawi się możliwość gry w 30 osób (szybkie mecze - 10 składów po 3 osoby). Oprócz tego, twórcy postanowili zaskoczyć fanów unikalnymi ‘perksami’  do dostępnych w grze Legend. Finalnie także, w mobilnej wersji pojawi się więcej paczek z przedmiotami.

Póki co, wiele wskazuje na to, że wersja gry na Androida oraz iOS będzie bogatsza w mnogą ilość funkcjonalności względem tego, co oferuje klasyczna gra. Niewykluczone, że miłośnicy Apexa na PC i konsole wkrótce zaczną protestować i jednocześnie domagać się więcej dodatków na wspomnianych platformach.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Apex Legends Mobile

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy