Reklama

Reklama

Apex Legends - Sezon 14 zadebiutuje 9 sierpnia wraz z nową postacią

Miłośnicy Apex Legends nie będą już musieli długo czekać na premierę nowego sezonu. Electronic Arts i Respawn Entertainment właśnie opublikowali szczegóły zbliżającej się aktualizacji.

Apex Legends już ładnych parę lat temu stał się nieodłączną częścią gatunku battle royale i szybko stało się jasne, że nigdzie się nie wybiera. Gra ma aktualnie bardzo dużą społeczność fanów i znajduje się w bardzo bezpiecznym położeniu. PUBG nie przyciąga już tylu fanów, szał na Fortnite przygasł nawet po wprowadzeniu trybu Zero Build, a Apex oferuje płynny i dopracowany gameplay.

Reklama

Jednym z głównych powodów tak dużego sukcesu Respawnu jest również regularne wsparcie. System sezonowy bardzo dobrze przyjął się w Apex Legends, a twórcy dbali o to, żeby w każdej, większej aktualizacji do gry trafiało coś znaczącego, co narobi zamieszania wśród społeczności. Nie inaczej będzie na początku sierpnia.

Na oficjalnej stronie Electronic Arts pojawiła się strona dedykowana 14 sezonowi Apex Legends. Następną aktualizację zatytułowano "Hunted" i na serwery battle royale trafi ona już 9 sierpnia. Na razie zaserwowano nam bardzo niewielką porcję szczegółów na temat 14 sezonu. Podniesiony zostanie level cap, dostaniemy kolejny Battle Pass, a na największe wydarzenie tej aktualizacji wyrasta debiut Vantage, nowej Legendy.

Jak przystało na Respawn Entertainment, zanim zobaczymy fragment rozgrywki nową postacią, poznamy jej historię. W tym celu pojawił się właśnie nowy, prawie 5-minutowy zwiastun opowiadający fanom tego rozległego uniwersum historię Vantage oraz jej przeszłość.

Dla społeczności Apex Legends będzie to bez wątpienia ekscytujące wydarzenie. Kilka ostatnich sezonów pokazuje, że nowe Legendy są często bardzo silne i potrafią odwrócić metę do góry nogami. Czy tak będzie z Vantage, dowiemy się już w sierpniu.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy