Reklama

Apex Legends: Świetny strój postaci Wattson

​Na rynku cosplayerskim pojawiają się regularnie "ożywione" postacie z gry Apex Legends. Na taki pomysł właśnie wpadła znana niemiecka artystka znana na Instagramie jako "Sarenji". Tym razem wcieliła się ona w bohaterkę o imieniu Wattson. Trzeba przyznać, że fani byli oszołomieni udostępnionym projektem.

Niemka "Sarenji" jest jedną z najbardziej znanych cosplayerek w sieci. Na instagramowym profilu posiada niemal 20 tysięcy fanów z całego świata. Pod każdym zdjęciem zbiera nawet około dwóch tysięcy polubień, co jest bardzo dobrym wynikiem. Kobieta ewidentnie upodobała sobie tytuł od Electronic Arts. Na jej profilu regularnie pojawiają się cosplaye zainspirowane Apex Legends. Nie można się temu dziwić. Popularna strzelanka pierwszoosobowa jest niemal codziennie katalizatorem do nowych projektów.

Apex Legends jest grą z gatunku battle royale. Swój debiut miała w 2019 roku. Był to okres, w którym ten rodzaj rozgrywki był szalenie popularny na całym świecie. W tamtym czasie prym wiodły między innymi PUBG, Fortnite: Battle Royale. Produkt od "Elektroników" był kolejną grą z tego segmentu i bardzo dobrze rozpowszechnił się na rynku.

Reklama

Darmowa rozgrywka przyciągnęła od razu bardzo dużo fanów, pobijając kilka rekordów popularności. Swoją sławę zawdzięcza między innymi dobrze skonstruowanym postaciom pod względem mechanicznym, jak i wizualnym. To właśnie ten drugi powód sprawia, że każdego tygodnia pojawiają się kolejne cosplaye inspirowane wspominaną grą. Tym razem na pomysł wpadła "Sarenji".

21-latka stworzyła strój słynnej Wattson. Postać znana ze zdolności obronnych niemal żywo została przeniesiona do świata realnego. Pomarańczowo-niebieski kombinezon idealnie odwzorowany jest taki, jakim go znamy w Apexie. Ponadto makijaż i ułożenie fryzury niemal żywo przenoszą postać na Ziemię. Całość uzupełnia charakterystyczny kaptur i rękawiczki. Fani artystki wręcz oszaleli po publikacji tego projektu.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama