Reklama

Reklama

Apex Legends trafi na Steam w listopadzie

​Electronic Arts już w czerwcu ogłosiło, że darmowa strzelanka Apex Legends w wersji PC pojawi się ostatecznie także na Steamie. Teraz poznaliśmy konkretną datę - 4 listopada, razem ze startem siódmego sezonu zmagań. Jednocześnie poinformowano o opóźnieniu konwersji na Nintendo Switch.

Obecnie odsłona na komputery osobiste zostaje zarezerwowana dla aplikacji Origin. Użytkownicy tego systemu nie muszą jednak obawiać się przejścia na Steam - wszelkie postępy będzie można płynnie przenosić pomiędzy programami, ponieważ te przypisane są do konta w Apex Legends.

Na siódmy sezon rankingowy przygotowano także kilka gadżetów kosmetycznych związanych z grami Valve. To między innymi kartofel-GLaDOS oraz Companion Cube z serii Portal oraz Headcrab z Half-Life. Bonusy dostaniemy już za samo zalogowanie się do produkcji na Steamie po 4 listopada.

Reklama

Wcześniej w tym miesiącu na stronie organizacji przyznającej grom kategorie wiekowe znaleziono Apex Legends także na Nintendo Switch. Odpowiedzialne za prace studio Respawn wyjaśniło jednak, że prace nadal trwają i nie należy spodziewać się rychłej premiery - twórcy nie chcą się śpieszyć.

"Posiadacze konsol Switch dostaną Apex Legends w swoje ręce w przyszłym roku. Oczywiście, gdy gra ukaże się na sprzęcie Nintendo, zaoferuje także możliwość rozgrywki międzyplatformowej, najnowsze zmagania sezonowe i ogólną zgodność z innymi wersjami produkcji" - napisano w aktualizacji.

Razem ze startem siódmego sezonu otrzymamy także możliwość wydania pieniędzy na Apex Legends Champion Edition. Ta "Edycja Mistrzowska" zawiera elementy kosmetyczne, wliczając w to legendarne skórki oraz legendarną zawieszkę na broń, a także 1000 monet Apex na dalsze zakupy.

Od sezonu siódmego Edycja Mistrzowska znajdzie się w sklepach na platformach Xbox One, PlayStation 4 i Origin na PC. Cenę ustalono na 179,99 zł. W zestawie otrzymamy też dziewięć postaci: Caustic, Mirage, Octane, Wattson, Crypto, Revenant, Loba, Rampart i legendę z sezonu siódmego.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy