Reklama

Apex Legends zaoferuje w końcu zmagania solowe

​Sieciowa strzelanka Apex Legends od samego początku stawiała na rywalizację w drużynach, w przypadku braku znajomych dobierając nam losowych nieznajomych z całego świata. Gracze od samego początku dopraszają się także o możliwość samotnej zabawy, jak w PUBG czy Fortnite.

Teraz twórcy produkcji ogłosili, że taka opcja będzie w końcu dostępna. Haczyk jest taki, że mówimy o wydarzeniu specjalnym pod nazwą The Iron Crown Collection Event. To startuje w przyszłym tygodniu - 13 sierpnia - i potrwa tylko przez dwa tygodnie, do 27 sierpnia.

"Przez ograniczony czas tylko jedna osoba może założyć koronę" - pochwalono się w zapowiedzi opublikowanej na Twitterze. Jak można się domyślać, oznacza to rezygnację ze standardowych, trzyosobowych drużyn na rzecz samotnej rywalizacji o chwałę i wirtualne pieniądze.

Reklama

Fani będą zapewne całkiem zadowoleni, ponieważ o jednoosobową rywalizację (oraz o duety, których w Apex Legends obecnie także nie ma) dopraszają się już od premiery produkcji w lutym obecnego roku. Być może tryb zostanie w grze na stałe, jeśli przypadnie graczom do gustu.

Miłośnicy tytułu już teraz spekulują, że limitowane czasowo wydarzenie specjalne może służyć twórcom z Respawn Entertainment za testy mniejszego trybu rozgrywki. Jeśli te odbędą się bez większych problemów, opcja solowej zabawy może rozgościć się w menu głównym na dobre.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama