Reklama

Arcane najpopularniejszym serialem Netflixa w 38 krajach

​Gdyby League of Legends nagle przestało odnosić tak ogromne sukcesy, Riot Games może spokojnie zabrać się za tworzenie seriali. Najnowsza produkcja zatytułowana Arcane już po trzech pierwszych odcinkach bije rekordy popularności.

Arcane trafiło na Netflixa 6 listopada. Od tego czasu fani mieli okazję obejrzeć trzy odcinki serialu animowanego i wygląda na to, że większość z graczy od razu zabrała się do oglądania.

Aktualnie Arcane znajduje się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych seriali w 38 różnych krajach. W 40 kolejnych jest w TOP5, a w TOP10 w jeszcze w 8 innych. Według raportu Bloomberga, serial doskonale przyjął się również w Chinach.

W pierwszych kilka godzin produkcja osiągnęła 130 milionów wyświetleń na platformie streamingowej Tencent. Bardzo możliwe, że Arcane pozostanie jeszcze przez parę tygodni na wysokich miejscach w rankingach popularności.

Reklama

Do tej pory dostaliśmy bowiem zaledwie pierwszy akt serialu. 13 i 20 listopada mają zadebiutować odpowiednio drugi i trzeci akt. Biorąc pod uwagę ciepłe przyjęcie trzech pierwszych odcinków, fani powinni z podobnym entuzjazmem oglądać nowe epizody w dwie kolejne soboty.

ESPORTER