Reklama

Arena of Valor: Puchar Świata w Wietnamie

​Poznaliśmy szczegóły dotyczące finałowych zmagań Puchar Świata w Arena of Valor. Miejscem rozegrania turnieju głównego będzie Wietnam, a w puli nagród znajdzie się 500.000 dolarów.

Producenci gry zdecydowali się ujawnić szereg szczegółów dotyczących zbliżających się zmagań. Oprócz wspomnianej puli nagród konkretnym wietnamskim miastem, które przyjmie uczestników to Da Nang.

Ponadto mniej więcej znany jest termin rozegrania finałów Pucharu Świata, choć oficjalnie daty nie zostały podane. Mianowicie rozgrywki mają toczyć się od końcówki czerwca do połowy lipca.

Znana jest również liczba uczestników rywalizacji. Do walki o zwycięstwo przystąpi dwanaście zespołów. Pewni udziału w Pucharze Świata są zawodnicy M8HEXA. Ponadto do Wietnamu udadzą się najlepsze formacje z regionów wietnamskiego, tajlandzkiego, tajwańskiego, indonezyjskiego, koreańskiego, amerykańsko-europejskiego oraz chińskiego.

Reklama

Co do puli nagród, to nie wszystkie formacje będą mogły liczyć na wynagrodzenie w ramach uczestnictwa w PŚ. Nagrody pieniężne trafią bowiem do ośmiu najlepszych zespołów. Zwycięzca rozgrywek otrzyma natomiast aż 200.000 dolarów.

Arena of Valor World Cup w Wietnamie to druga taka impreza w historii. Pierwsza z nich miała miejsce w Los Angeles, gdzie do wygrania było łącznie prawie 525.000 dolarów.

ESPORTER
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy