Reklama

Asmongold porzuci Twitcha? Powodem jest wypalenie w streamowaniu

​Kolejna duża gwiazda może porzucić największą platformę do streamowania gier. "Nie chcę już tego robić, bo nie bawi mnie to" - przyznał Asmongold podczas jednej ze swoich transmisji. Influencer uznawany jest za jedną z najbardziej znaczących osobistości na Twitchu.

Asmongold największą rozpoznawalność zdobył na streamowaniu kultowej gry z gatunku MMORPG - World of Warcraft. Amerykanin posiada na Twitchu 2,3 miliona obserwujących i stale należy do najlepszej dwudziestki w rankingach najchętniej oglądanych przez widzów twórców. Kariera 31-latka w streamingu trwa już nieprzerwanie od blisko siedmiu lat.

Liczby i statystyki jednoznacznie pozwalają sklasyfikować tego streamera do elity Twitcha. Jednak już niebawem, wszystko może się zmienić. Na jednej z ostatniej transmisji, Asmongold wyznał, że rozważa porzucenie streamingu. Słowa te zaskoczyły wierną widownię i wszystkich fanów influencera.

Reklama

Jednakże, największe wrażenie na publice wywarły słowa, wskazujące na to, że streamer poczuł duże wypalenie w dotychczasowej działalności.

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy