Reklama

Reklama

Astralis na dłużej z logitech G

​Astralis nie straciło jednego z głównych sponsorów swojej działalności. Duńska organizacja esportowa zdecydowała się przedłużyć umowę z logitechem G. Umowa uznawana jest za długoterminową, choć szczegółowo nie podano, jak długo oba podmioty będą kontynuować współpracę.

"Związek" esportowego klubu i firmy kojarzonej głównie ze sprzętem komputerowym trwa od dwóch lat. Przez ten czas wszyscy zawodnicy zakontraktowani przez Astralis korzystają z komponentów wyprodukowanych przez logitecha. Największą reklamę firmie przynoszą niewątpliwie zawodnicy Counter-Strike'a: Global Offensive, którzy wciąż tworzą jedną z najlepszych drużyn na świecie, a ponadto cieszą się dużą popularnością.

"Na wszystkich poziomach jest to jedna z najważniejszych umów dla Astralis, tym bardziej że budowaliśmy z firmą relację od ponad 2 lat i to ona pozwoliła nam ugruntować naszą pozycję jako jednej z najważniejszej organizacji esportowej. I my, i logitech jesteśmy liderami w naszych branżach, co czyni nasze partnerstwo jeszcze silniejszym" - stwierdził Jakob Lund Kristensen z Astralis.

Reklama

Obie strony są zadowolone ze współpracy, czego efektem jest podpisanie nowej umowy sponsorskiej. Jeśli chodzi o szczegóły korelacji, zostały one owiane sporą tajemnicą. Nie wiadomo nawet, na jak długi okres zostało przedłużone porozumienie. Część szczegółów zdradzili jedynie przedstawiciele obu stron, komentując wydarzenie.

"To zaszczyt mieć możliwość współpracy z jedną z najlepszych organizacji na świecie. Astralis udowodniło, że jest jedną z najlepszych organizacji, z jaką mogliśmy podjąć współpracę. Teraz otworzyła się szansa na kontynuowanie prac, które zaczęliśmy dwa lata temu. Co do zawodników, to otrzymają oni od nas słuchawki, mysz, klawiaturę i podkładki pod mysz" - dodał z kolei Henning Christiansson z Global Portfolio.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Astralis

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy