Reklama

Astralis rozpoczyna przygodę z Fortnite

​O profesjonalnej scenie Fortnite może być ostatnio trochę cicho, ale nie oznacza to, że nic się już tam nie dzieje. Wśród organizacji zaangażowanych w jej rozwój znalazło się właśnie Astralis.

Fortnite czasy swojej świetności ma zdecydowanie za sobą. Jeżeli tak wysoko postawiło się poprzeczkę w okolicach premiery, trudno oczekiwać, żeby gra cały czas utrzymywała się na tym samym poziomie.

Społeczność ma się jednak dobrze, gra wciąż się rozwija i przechodzi regularne zmiany, a na profesjonalnej scenie dalej nie brakuje turniejów. Z delikatnym opóźnieniem postanowiła do Fortnite wkroczyć organizacja znana przede wszystkim z Counter-Strike’a.

Astralis poinformowało na swoim Twitterze, że ich szeregi zasili Th0masHD. Jest to znany i lubiany w społeczności zawodnik, który może nie mieć na koncie wielu zwycięstw, ale trzyma się najwyższego poziomu rywalizacji od dłuższego czasu.

Reklama

Możliwe, że wreszcie przyszedł ten czas, kiedy Th0masHD pokaże swój prawdziwy potencjał i zacznie rozwijać się pod skrzydłami nowej organizacji. Świeżo upieczony zawodnik Astralis swój pierwszy sprawdzian przejdzie już w ten weekend, podczas Fortnite Championship Series Grand Royale. W puli nagród turnieju znajduje się aż 5 milionów dolarów.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama