Reklama

Astralis z własną kartą debetową

​O tym, że Astralis stało się wielką marką na skalę całej Danii, wiadomo nie od wczoraj. Niedawno jednak pojawił się następny dowód na to, iż organizacja przekracza w kraju kolejne bariery. Mianowicie cyfrowy bank Lunar zdecydował się wprowadzić do obiegu kartę debetową z logiem esportowego klubu.

Astralis zostało założone w styczniu 2016 roku przez byłych zawodników TSM w Counter-Strike'u: Global Offensive. Wtedy nikt nie spodziewał się, że projekt może rozrosnąć się aż tak bardzo. Obecnie oprócz CS:GO organizacja posiada drużyny w: FIFIE, League of Legends, Dzięki temu marka zdobyła w Danii sporą popularność, którą zapoczątkowały świetne wyniki formacji "cs'a".

Dzięki osiągnięciom na serwerze Astralis mogło stopniowo rosnąć, gdyż do projektu zgłaszali się coraz bardziej znamienici sponsorzy. Głównym z nich jest Audi. Odzież zawodnikom szykuje z kolei hummel, a od strony sprzętowej graczy zaopatruje logitech. W każdej branży wyróżnione marki są jednymi z czołowych i na pewno znane w różnych miejscach na świecie.

Reklama

Kolejną częścią rozwoju organizacji jest współpraca z bankiem Lunar. Firma związana z finansami zdecydowała się wypuścić na rynek specjalną kartę debetową, którą utrzymano w dość stonowanym stylu. Środek składa się bowiem z różnych odcieni czerni, gdzie wyraźnie widnieje logo esportowego klubu. Obramowanie produktu ma z kolei kolor czerwony. Na razie karta zyskuje sporą popularność, ponieważ zgłosiło się po nią już ponad 6000 klientów.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Astralis