Reklama

Bałagan na stanowiskach pracy streamerów Twitcha to norma. Influencerka wystosowała apel do widzów

Dużą popularnością cieszy się w ostatnim czasie klip, w którym jeden ze streamerów pochwalił się swoim stanowiskiem pracy. Okropny bałagan na biurku przykuł uwagę innych widzów oraz twórców. Jeden z nich wyjaśnił zaistniałą sytuację.

Félix "xQcOW" Lengyel to streamer, który przez wielu uważany jest za najpopularniejszą obecnie personę na Twitchu. Zdaje się, że statystyki potwierdzają tę tezę. W ostatnim miesiącu, Kanadyjczyk zanotował średnią widownię na poziomie 66 tysięcy widzów, a suma wyświetleń wyniosła w jego przypadku 382 miliony odsłon.

Hitem Internetu stał się ostatnio krótki klip, z udziałem wspomnianego streamera. Filmik posiada już ponad 200 tysięcy wyświetleń i liczba ta cały czas wzrasta.

xQcOW prezentuje na nim swoje stanowisko, na którym prowadzi regularne transmisje. "Główny monitor, na którym gram w gry. Prawy monitor, na którym czytam czat, ale nie czytam donacji od widzów" - wyjaśniał żartobliwie i w swoim stylu Lengyel.

Reklama

W dalszej kolejności zaprezentowany został stół, na którym leżała... sterta butelek i puszek po napojach oraz kartony po jedzeniu typu fast-food. Podobnie z resztą było pod stołem. Wszystko przypominało jeden wielki rozgardiasz. I to właśnie ta scena jest obecnie szeroko komentowana przez społeczność i innych twórców.

Popularna streamerka działająca pod pseudonimem "Pokimane" zaczęła na jednej ze swoich transmisji - oglądać i jednocześnie komentować wspomniany klip. "Siedem napojów po lewej stronie monitora. Czy to oznacza, że on nie sprzątał tego od tygodnia? Czy może po prostu pije więcej niż jeden napój dziennie?" - zapytała swoich widzów skonsternowana influencerka.

Pokimane pokusiła się także o kolejne wnioski: "Nie mogę sobie nawet wyobrazić, jakie to ma skutki dla ciała i zdrowia (...) I nie mówię tego, by się wymądrzać i namawiać do zdrowego żywienia. To wszystko jest po prostu przerażające" - skwitowała 25-letnia streamerka.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama