Reklama

Reklama

Battlefield 2042 – nowy event The Liquidators wstrzymano zaraz po jego premierze

​Nie wszystko poszło niestety zgodnie z planem w nowym wydarzeniu The Liquidators. Battlefield 2042 został zmuszony do wstrzymania eventu w związku z poważnym błędem.

Za miesiąc Battlefield 2042 będzie obchodził swoją pierwszą rocznicę. Gra znajduje się oczywiście w stanie dalekim od marzeń deweloperów oraz Electronic Arts, ale na pewno poprawiła się od czasu swojego debiutu. Liczne aktualizacje naprawiły tysiące błędów, zaadresowały feedback fanów i doprowadziły grę do stanu bardziej zadowalającego dla weteranów serii.

Deweloperzy są już na tyle pewni aktualnej wersji Battlefielda 2042, że zaczęli wypuszczać do gry nową zawartość. Długo wyczekiwanym wydarzeniem był oczywiście pierwszy sezon. Nie przyniósł on może grze dużego zastrzyku popularności, ale był świadectwem lepszego stanu gry i kierunku, w jakim będzie ona podążać w kolejnych miesiącach.

Reklama

Następnym krokiem w rozwoju Battlefielda 2042 miał być event The Liquidators, ograniczone czasowo wydarzenie z ekskluzywnym trybem gry i kilkoma kosmetycznymi atrakcjami. Jest to część drugiego sezonu, który pojawił się ostatnio w grze Electronic Arts i przyniósł nową wersję mapy Renewal.

Niestety chwilę po rozpoczęciu wydarzenia The Liquidators zostało ono wstrzymane. Według informacji opublikowanych przez deweloperów jest to spowodowane problemem ze śledzeniem progresu graczy. Na ten moment nie wiemy, na ile poważny jest ten błąd i jak szybko uda się wprowadzić The Liquidators z powrotem do Battlefielda 2042.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy