Reklama

Reklama

Battlefield 2042: Pierwszy sezon może ruszyć jeszcze w tym tygodniu

Wygląda na to, że DICE faktycznie jest gotowe pokazać światu, nad czym pracowali przez ostatnie pół roku. Według najnowszych przecieków nowy content ma trafić do Battlefielda 2042 już 9 czerwca.

Bardzo długo czekaliśmy na ten moment. Po ponad pół roku od premiery Battlefielda 2042 wreszcie zadebiutuje pierwszy sezon. Niedługo po katastrofie, jaką okazała się nowa odsłona, DICE odłożyło w czasie nową zawartość i powiedziało, że chcą skupić się wyłącznie na naprawie gry. Od tego czasu na oficjalne serwery trafiło mnóstwo aktualizacji, które stopniowo doprowadzały shootera do porządku.

Reklama

Według dataminerów deweloperzy doszli najwyraźniej do wniosku, że gra jest wreszcie gotowa na nową zawartość i sprowadzenie z powrotem części społeczności.

Pierwszy sezon ma rozpocząć się w czwartek, 9 czerwca. Do tego czasu zadebiutują aż trzy różne zwiastuny. Pierwszy z nich oficjalnie ujawni nowy sezon, drugi skupi się na Ewelinie Lis, nowej operatorce, a trzeci przedstawi zawartość battle passa.

Dla Battlefielda 2042 może być to pierwsza i jedyna okazja na zmianę łatki, jaką przypięto do tej gry niedługo po jej premierze. Przez ostatnie miesiące gra straciła większość swoich graczy i nawet teraz na Steamie zalogowanych jest zaledwie dwa tysiące osób. DICE ma okazję przekonać część społeczności, że potrafią wciąż robić dobre Battlefieldy.

Najlepsze tematy