Reklama

Reklama

Będzie specjalny tryb 1 v 1 w Fortnite

​Epic Games przyznało, że pracuje nad nowym, specjalnym trybem poświęconym rozgrywce 1 na 1. Do tej pory taka rywalizacja była możliwa na "Placu Zabaw" oraz w Trybie Kreatywnym, lecz były to bardzo nieoficjalne potyczki. Teraz będzie można się mierzyć z dowolnym rywalem, nie tylko ze znajomym.

Oczekiwania co tego rodzaju rozgrywki wśród społeczności Fortnite’a były od dawna. W grze pojawiły się tryby dla trzyosobowych oddziałów, czteroosobowych, par oraz tryby okresowe z wieloosobowymi drużynami, lecz co ciekawe do tej pory rozgrywka jeden na jednego nie była dostępna jako osobny tryb. Teraz wiele wskazuje na to, że niebawem może to ulec zmianie. Poinformował o tym jeden z pracowników amerykańskiego studia Epic Games.

Według informacji udostępnionych w sieci do trybu będzie mogło dołączyć kilka osób jednocześnie. Na mapie każdy z graczy będzie wyposażony w taką samą broń oraz z takim samym stanem zdrowia (prawdopodobnie po 200 punktów zdrowia). Po pokonaniu jednego gracza, stan "życia" zostanie odświeżony i wówczas będzie można otrzymać kolejnego przeciwnika. Ten, kto pokona wszystkich w pojedynkach 1 na 1 wygra cały turniej.

Reklama

O tym, że powstaje tego typu projekt poinformował jeden z pracowników Epic Games za pośrednictwem mediów społecznościowych. Efekty prac nad nową rozgrywką najszybciej zobaczymy w ramach Trybu Kreatywnego. Nie znamy jednak dokładnych dat oraz szczegółów związanych z potyczkami jeden na jednego.

Kiedy poznamy efekty prac? O tym niestety nie wiemy, ale na pewno uruchomienie nowego rodzaju trybu odbije się bardzo szerokim echem w środowisku graczy Fortnite’a.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama