Reklama

Beko nowym sponsorem LEC

​Europejskie rozgrywki League of Legends kontynuują swój udany rok.

Na oficjalnej stronie League of Legends pojawił się krótki artykuł ogłaszający współpracę pomiędzy globalną marką artykułów gospodarstwa domowego, Beko, a LEC. Firma, która od dawna wspiera sporty tradycyjne, a od jakiegoś czasu jest kojarzona z takimi gigantami piłki nożnej jak FC Barcelona, stawia pierwsze kroki w esporcie.

Artykuł na stronie League of Legends wspomina również o kampanii "Jedz jak mistrz". Wygląda na to, że Beko ma zamiar kontynuować swoje poprzednie pomysły w sporcie elektronicznym, promując zdrowe żywienie i pokazując profesjonalnych zawodników w nieco innym świetle. Ponadto nowy partner już niedługo zadebiutuje na turnieju LAN-owym w Rotterdamie, gdzie odbędą się playoffy europejskich rozgrywek.

Reklama

Na uwagę zasługuje tutaj przede wszystkim fakt podpisania kolejnej współpracy przez LEC. Europa wkroczyła do systemu franczyz z przytupem, pokazując swoim inwestorom, że były to rozsądnie wydane pieniądze. Beko dołącza do imponującego grona partnerów, gdzie znajdują się takie marki jak Kia, Shell czy Logitech.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL