Reklama

Reklama

Beta Black Ops: Cold War przedłużona do jutra

​Beta Call of Duty: Black Ops Cold War cieszy się sporym zainteresowaniem, więc Activision zdecydowało się przedłużyć czas jej trwania do jutra, 20 października, do godzin 19 polskiego czasu. Dostajemy więc nieco więcej czasu na wypróbowanie Fireteam, najpopularniejszego trybu gry.

W ubiegły weekend grali posiadacze zamówień przedpremierowych na PS4, od czwartku dołączyły do tego osoby z PC i Xbox One, a od soboty testy są otwarte i dostępne już dla wszystkich zainteresowanych, bez większych ograniczeń. Minusem jest obecność oszustów - już teraz.

Już ubiegłotygodniowe testy na PlayStation 4 zostały ciepło przyjęte, a chwalono między innymi system oznaczania wrogów i celów czy też suwak FOV, co na konsolach nadal jest sporą nowością. W tym tygodniu dodano nowe tryby rozgrywki, w tym właśnie bardzo udane Fireteam : Dirty Bomb.

Reklama

Ta opcja przeznaczona jest dla 40 graczy i szybko stała się najpopularniejszym trybem zabawy. Rywalizuje tutaj aż dziesięć czteroosobowych zespołów, a mapy są stosunkowo duże - jak na Call of duty. Celem jest bycie pierwszym składem, który zdetonuje jak najwięcej ładunków wybuchowych.

Aby wywołać wybuch, musimy najpierw zebrać wystarczająco dużo uranu. Punkty zdobywamy także za standardowe zabójstwa. Wygrywa pierwsza drużyna, która dotrze do pułapu 500 punktów, a tryb nie posiada limitu odrodzeń, więc ciągle wracamy do akcji, która jest dynamiczna i... wybuchowa.

Taktyki są różne: może atakować otwarcie lub też zaczaić się na przeciwnika, który próbuje detonować bombę i "przejąć" jego uran. Po wybuchu musimy jak najszybciej się oddalić, by nie zginąć w radioaktywnej chmurze. Obecnie tryb dostępny jest na dwóch mapach: Ruka oraz Alpine.

Gra Call of Duty: Black Ops Cold War, opracowywane z myślą o konsolach nowej generacji przez Treyarch i Raven Software, debiutuje 13 listopada na PC, PlayStation 4, Xbox One, a jednocześnie także na nowych konsolach, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Nie zabraknie też kampanii.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Black Ops Cold War

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy