Reklama

Reklama

Bilety na wielkie finały Overwatch League w Barclays Center zostały wyprzedane

​Fani zakupili ponad 20 000 biletów na mistrzostwa esportowe w nowojorskim Brooklynie. Wejściówki na największe wydarzenie esportowe w historii Barclays Center wyprzedały się w ciągu dwóch tygodni od chwili, gdy trafiły do sprzedaży.

Zawody, w których wyłoniony zostanie mistrz pierwszej globalnej ligi e-sportowej z drużynami reprezentującymi miasta, odbędą się w Barclays Center na nowojorskim Brooklynie w dniach 27-28 lipca 2018. Od ubiegłego piątku, 18 maja, sprzedano ponad 20 000 biletów na tę imprezę, dzięki czemu stała się ona największym wydarzeniem e-sportowym w historii Barclays Center.

Wielkie finały będą zwieńczeniem inauguracyjnego sezonu Overwatch League, który rozpoczął się 10 stycznia. Zespoły mierzyły się w czterech kolejnych etapach wieńczonych ich finałami. Finały etapu 4 zaplanowane są na 17 czerwca. Następnie w dniach 11-21 lipca na Blizzard Arena Los Angeles w Burbank w Kalifornii zostaną rozegrane play-offy Overwatch League.

Reklama

Bilety na pozostałe mecze sezonu regularnego oraz play-offy są już dostępne na stronie AXS.com. W play-offach sześć drużyn zmierzy się o prawo do uczestnictwa w Wielkich finałach w brooklyńskim Barclays Center.

Dwie drużyny, które zakwalifikują się do wielkich finałów, powalczą o nagrody z puli 1,4 miliona USD, trofeum Overwatch League, a także zapisanie się w historii jako mistrzowie sezonu inauguracyjnego.

Wielkie finały Overwatch League będą transmitowane na żywo z Barclays Center na stronach Twitch, OverwatchLeague.com oraz MLG.com, a także w aplikacji Overwatch League.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy