Reklama

Bjergsen, Bwipo i Hans Sama mają podobno trafić do Team Liquid

​Do oficjalnego rozpoczęcia okna transferowego został jeszcze ponad tydzień. W LCS od kilku ładnych dni trwa jednak ogromne zamieszanie i zaczynamy dowiadywać się coraz więcej o planach organizacji.

Offseason w League of Legends rozpocznie się 15 listopada. Od tego momentu organizacje będą mogły zacząć oferować kontrakty nowym zawodnikom i oficjalnie ogłaszać plany na kolejny sezon. Negocjacje trwają jednak już teraz, a plotki błyskawicznie rozchodzą się po całej międzynarodowej scenie.

Jak co roku, swoją cegiełkę do transferowych plotek dołożył Travis Gafford, który opublikował na swoim kanale film zdradzający kilka składów amerykańskich organizacji. Wśród nich znajduje się pełna piątka Team Liquid.

Reklama

Według informacji Travisa Gafforda w nowym składzie Team Liquid zagrają Bwipo, Santorin, Bjergsen, Hans Sama i CoreJJ. Travis w materiale przyznał, że jest pewny tych informacji w 90%. Wciąż jest więc 10% szans na jakieś zmiany, ale historycznie był on zawsze bardzo cennym źródłem transferowych przecieków.

Z aktualnego składu Team Liquid utrzymaliby się w rezultacie tylko dwaj gracze, Santorin oraz CoreJJ. Jeszcze kilka dni temu krążyły plotki, że Bjergsen faktycznie dołączy do TL, ale Jensen miałby przejść na pozycję ADC. Według informacji Travisa Jensen będzie jednak szukał nowej drużyny, a obok legendarnego supporta stanie doświadczony ADC Rogue.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy