Reklama

Bjergsen, Mikyx i Hans Sama nie dołączą do Cloud9

​Głos w kwestii plotek transferowych zabrał tym razem właściciel Cloud9, Jack Etienne. Chociaż nie zdradził niestety żadnych planowanych zmian w składzie, poinformował o tym, kogo nie powinniśmy się spodziewać w Cloud9 w przyszłym sezonie.

Cloud9 jeszcze niedawno rywalizowało na Mistrzostwach Świata, gdzie udało im się dotrzeć do najlepszej ósemki drużyn na turnieju. Chociaż jest to solidny wynik dla Ameryki Północnej, szczególnie biorąc pod uwagę grupę C9, organizacja wciąż będzie przechodzić prawdopodobnie spore zmiany w tym offseasonie.

Głównym powodem tych zmian jest oczywiście Perkz, który miał jeszcze podczas Worldsów poinformować organizację, że chce w przyszłym sezonie odejść do innej drużyny. Najnowsze plotki informują o planowanym transferze Perkza do Team Vitality. Naturalnie sprowokowało to fanów LCS do spekulacji.

Reklama

Kilka dni po rozpoczęciu plotek na część z tych spekulacji postanowił odpowiedzieć właściciel organizacji, Jack Etienne. Napisał oczywiście, że jest bardzo ostrożny, jeżeli chodzi o informowanie o transferach, ale jest pewny, którzy gracze nie znajdą się w składzie Cloud9 w przyszłym sezonie. Na tej liście znajdują się Bjergsen, Mikyx oraz Hans Sama.

Częściowo może potwierdzać to w oczach fanów Bjergsena transfer midlanera do Team Liquid. Pozostałych dwóch zawodników jest dla nas wciąż sporą niewiadoma. Mikyx bez wątpienia opuści G2 Esports, które ma podpisać Targamasa z Karmine Corp. Hans Sama z kolei, którego wielu fanów chciało właśnie w G2, teraz w opinii niektórych widzów może zostać podebrany przez LCS.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama