Reklama

Reklama

Blast Rising: Prezentacja drużyn

​BLAST Rising zbliża się wielkimi krokami. Przedstawiamy zaproszone bezpośrednio przez organizatorów drużyny, które znajdują się na różnych szczeblach rankingu HLTV począwszy od pozycji 22 wzwyż. Wśród nich znajdują się zarówno młode talenty jak i weterani oraz legendy europejskiej sceny CS:GO.

Zespoły rozpoczną rywalizację 4 maja i przez kolejne cztery dni rozegrane zostaną pierwsze mecze w każdej z czterech grup. W kolejnym tygodniu odbędą się spotkania rewanżowe.

Faza play-offów rozpocznie się 18 maja. W finale zaplanowanym na 22 maja spotkają się drużyny, które powalczą o nagrodę główną wysokości 16 tysięcy euro.

Za zajęcie drugiego miejsca przewidziana jest pula 8 tysięcy euro, a trzecie i czwarte miejsce nagrodzone zostanie kwotą 3 tysięcy euro. W sumie pula nagród wyniesie 30 tysięcy euro.

Reklama

Oto 16 drużyn, które dostały zaproszenie do turnieju.

Prezentacja grup zaplanowana jest na 30 kwietnia. Transmisja odbędzie się na kanale poniżej. Turniej BLAST Rising, organizowany jest przez BLAST oraz agencję gamingową Fantasyexpo.materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Blast Rising

Reklama