Reklama

Blizzard odpowiada na spekulacje premiery Overwatcha 2 w 2023 roku

​Blizzconline został oficjalnie odwołany, a niedługo później pojawiła się informacja, że premiery Overwatcha 2 i Diablo 4 przesuną się w czasie. Teraz Blizzard postanowił doprecyzować niektóre informacje.

Blizzard ma za sobą kilka wyjątkowo burzliwych lat. Overwatch nie ma się najlepiej, Diablo nie cieszy się zbyt wielką popularnością, a seria remasterów mimo wszystko nie wzbudziła w graczach zbyt wielkiego entuzjazmu. Gdyby tego było mało, ostatnio poinformowali swoich fanów, że Diablo 4Overwatch 2 zostają opóźnione.

Udało im się w rezultacie odłożyć w czasie dwie gry, które nie miały jeszcze wyznaczonych dat premier. Największe emocje wzbudziło to przede wszystkim w społeczności Overwatcha. Jej członkowie szybko założyli, że opóźnienie musi oznaczać premierę dopiero w 2023 roku. Na te zarzuty zdecydował się odpowiedzieć na forum community manager gry.

Reklama

"Chciałbym wyklarować jedną plotkę, ponieważ widzę, że wszyscy założyli, że Overwatch 2 zadebiutuje w 2023 roku. Gra nie miała jeszcze żadnej daty premiery ani daty beta testów. Nie jestem teraz gotowy podać konkretnej daty premiery, ale chciałbym dać do zrozumienia, że 2023 rok nie jest oficjalną informacją".

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama