Reklama

Blizzard w ostatniej aktualizacji przypadkowo wzmocnił Sombrę

Bez obaw, nikt nie oparł się na czerwonym przycisku zwiększającym czterokrotnie obrażenia Sombry. Po prostu zmiany, które miały trafić na serwery testowe, omyłkowo pojawiły się na tych oficjalnych.

Blizzard pracuje nad naprawą swojego błędu i zapewne niedługo wszystko wróci do normy. Przy okazji dowiedzieliśmy się jednak, że deweloperzy pracują nad Sombrą. Żeby zrekompensować pomyłkę, firma postanowiła na swoim forum opublikować zmiany, które niedługo trafią na PTR.

Lista pomysłów składa się z czterech konkretnych punktów. Sombra przestanie ładować ulta, lecząc zhakowanymi apteczkami, a rozrzut pocisków z jej broni zostanie zmniejszony o 10%. Ponadto hakowanie będzie teraz trwać 0,65s (wcześniej 0,8).

Zwiększona zostanie również liczba umiejętności, na które jest w stanie wpłynąć Sombra. Od teraz hakowanie uniemożliwi używanie czegokolwiek, co wymaga wciśnięcia dodatkowego przycisku.

Reklama

Wszelkie podwójne skoki, wspinanie się po ścianach czy nawet plecak odrzutowy Pharah. Zmiany mają sprawić, że Sombra będzie użyteczna również w sytuacjach, kiedy nie ma swojego ulta.

Tomasz Alicki

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje