Reklama

Breeze dołącza do puli map trybu rankingowego w Valorancie

​Przyszedł ten moment, kiedy możecie w trybie rankingowym popisać się wszystkim, czego nauczyliście się na nowej mapie Valoranta. Breeze trafił właśnie do puli map rankedów.

Nikomu w Valorancie nie brakuje chyba postaci. Regularnie do gry trafiają nowi bohaterowie, którzy odświeżają nieco dostępny roster i wprowadzają odrobinę zamieszania do mety. Chociaż gracze i eksperci mieli swoje zastrzeżenia co do niektórych dodatków, większa aktualizacja zapewnia sporo świeżości i daje wielu fanom powód do powrotu do gry.

Reklama

Map brakuje jednak wielu osobom, dlatego z tak dużym entuzjazmem został przyjęty Breeze. Po tygodniach testów i uczenia się kątów na nowej lokacji Riot Games wreszcie dopuścił mapę do oficjalnej puli. Oznacza to, że Breeze będziecie teraz trafiać zarówno na "normalach", jak i grach rankingowych.

Jest to bez wątpienia wyjątkowa mapa, nie tylko ze względu na swój tropikalnych klimat i kolorowe, przyjemne dla oka otoczenie. Od razu doświadczonym graczom rzucił się w oczy fakt, że na Breeze dominują otwarte przestrzenie i wiele pojedynków odbywa się na dalekich odległościach.

Oryginalnie Breeze miał również zadebiutować za dwa tygodnie na profesjonalnej scenie, podczas Masters Two Reykjavik. Ostatecznie Riot doszedł jednak do wniosku, że miesiąc to za mało, żeby nauczyć się nowej mapy. Na esportowy debiut Breeze jeszcze chwilę więc poczekamy.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje