Reklama

Reklama

​Bug w Fortnite wyrzuca graczy na pewną śmierć w kosmosie

Jeden z graczy Fortnite pokazał nagranie, na którym bug wyrzuca go w niebo, a upadek powoduje pewną śmierć.

Okazuje się, że Fortnite w Rozdziale 3 czwartego Sezonu ma buga, który powoduje, że gracze są wystrzeliwani wysoko w kierunku nieba, a następnie upadek z tak dużej wysokości powoduje ich natychmiastową śmierć. Co prawda to dość powszechna sytuacja, że aktualizacje do gry powodują pewne błędy, ale problemy związane z aktualizacjami w Fortnite zdają się być coraz bardziej powszechne.

Co ma wisieć, nie utonie?

Trzeci Rozdział Czwartego Sezonu Fortnite wystartował 18 września, a jego tytuł “Raj" zdaje się być cokolwiek ironiczny. Już pomijając sam fakt bugów i glitchy, w zwiastunie nowego Rozdziału widzimy jak kilka głównych postaci, zostaje pochłoniętych przez płynny chrom. 

Reklama

Wróćmy jednak do buga - pierwszy raz został publicznie nagrany i zgłoszony przez użytkownika Reddita Floating_egg, który pokazał problem z jednym z podfor gdzie udzielają się pracownicy Epica. Na klipie widać jak gracz biega po dachach, a po kilku sekundach i po upadku na ziemię, w trakcie skoku zostaje wystrzelony do góry. Gdy następuje upadek z tak dużej wysokości, oczywiście kończy się to zgonem.

Komentarze pod wpisem z nagraniem wyrażają zarówno współczucie jak i lekceważenie. Niektórzy piszą, że im również przydarzyła się podobna sytuacja. Jeszcze inni twierdzą, że ten konkretny bug wcale nie jest nowością, powiązaną ze startem nowego sezonu. Pojawiają się też opinie, że błąd może być związany z wprowadzoną w Rozdziale 3 Drugiego Sezonu nową mechaniką, która pozwala chwycić się i podciągnąć na krawędzi, na przykład dachu.

Prawie jak efekt cieplarniany

Najnowszy sezon to jednak nie tylko bug związany z upadkami z dużej wysokości. Inny gracz podzielił się zdjęciem, na którym widać, że z mapy zniknęły wszystkie ślady wody. Nie ma jej dosłownie nigdzie, włącznie z otaczającym cały obszar gry oceanem. Nadal widać jak pływają ryby, natomiast nie wiadomo, czy na takiej mapie dałoby się nadal korzystać z łodzi.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy