Reklama

Reklama

Bugha podpisuje 2-letni kontrakt z Sentinels

​Kariera Bughi w Sentinels trwa w najlepsze. Jeden z najpopularniejszych profesjonalnych graczy Fortnite odnowił swój kontrakt z organizacją i zostanie z nią co najmniej przez następne dwa lata.

Sentinels ma za sobą bardzo interesujący rok. Chociaż na świecie panuje Covid-19, organizacji udało się dokonać kilku decyzji, które zyskały im mnóstwo nowych fanów i pozwoliły wspominać ekspertom o Sentinels obok TSM, Cloud9 czy Team Liquid.

Najgłośniejszą z nich jest bez wątpienia szybkie wejście na profesjonalną scenę Valoranta i złożenie składu postrzeganego jeszcze niedawno jako jeden z najlepszych na świecie. Organizacji udało się też podpisać sinatrę, najgłośniejszy transfer pierwszego offseasonu. Były profesjonalny gracz Overwatcha był jednym z pierwszych, który postanowił porzucić swoją "główną" grę dla nowego FPS-a Riot Games.

Reklama

Sentinels przez cały ten czas miało jednak również pod swoimi skrzydłami gwiazdę esportowej sceny Fortnite’a. Bugha znany jest przede wszystkim jako król solo i zwycięzca pierwszego Fortnite World Cup. Tytuł ten na długie lata zapewnił mu miejsce na szczycie listy najlepiej zarabiających graczy battle royale.

Jego kariera wciąż jeszcze trwa i zaczęła dopiero się rozkręcać po zwycięstwie Fortnite World Cup. Jak poinformowało niedawno Sentinels na swoim Twitterze, na koniec roku Bugha postanowił odnowić kontrakt ze swoją organizacją. Jeden z najpopularniejszych esportowców na świecie zostanie z Sentinels przez co najmniej dwa kolejne lata.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy