Reklama

Reklama

Bugi w Call of Duty: Warzone na konsolach powodują frustrację wśród graczy

​Problemy w Call of Duty: Warzone zaczynają doskwierać już nie tylko grającym z cheaterami posiadaczom PC, ale również graczom konsolowym.

Caldera, pierwszy sezon i integracja z Vanguardem miała być ratunkiem dla Call of Duty: Warzone. Tymczasem mapa nie zachwyca zbyt wielu graczy, a część z nich zaczyna już odchodzić w kierunku innych gier. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, zaczynają rozważać przerwę od Warzone ze względu na liczne bugi na konsolach.

Na PlayStation 4 z włączonym streamingiem tekstur gra wygląda strasznie, graczom zdarzają się regularne crashe rujnujące całą rozgrywkę, a powyższy klip pokazuje, jak bardzo konsolowcom potrzebne jest FOV slider. Z każdym kolejnym dniem frustracja narasta, a większość problemów nie ma jeszcze konkretnego rozwiązania.

Reklama

Aktualizacja Pacific jeszcze bardziej podniosła wymagania gry, z którymi nie mogą poradzić sobie nawet konsole nowej generacji. Użytkownicy wspominają o spadkach do nawet 10 klatek na PS5 i Xbox Series X. Przewaga PC nad konsolami jest coraz większa i jeżeli Raven w porę nie zajmie się tym tematem, ogromna konsolowa społeczność może poszukać szczęścia gdzieś indziej.


ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy