Reklama

Call of Duty: Black Ops 6 - jakie bronie pojawią się w grze? Oto lista

Call of Duty: Black Ops 6 ma zadebiutować w samej końcówce października bieżącego roku i zaoferować bardzo szeroki arsenał broni w walce. Co szykują twórcy z Treyarch?

Black Ops 6 jest obecnie na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą najpierw oficjalnego ogłoszenia tej produkcji, a następnie jej częściowej prezentacji podczas specjalnego panelu Call of Duty Deep Diver Direct, który miał miejsce 9 czerwca i w pełni poświęcony został nadchodzącej wyczekiwanej strzelance.

Black Ops 6 ma zaoferować graczom mięsistą kampanię single-player - z jak czytamy - ryzykownymi operacjami i misjami szpiegowskimi obejmującymi różnorodne lokacje. Ponadto w grze nie braknie oczywiście trybu wieloosobowego na 16 dostępnych mapach w dniu premiery. Filarem ostatnich części Call of Duty był również tryb Zombie, który pojawi się również w nadciągającej odsłonie serii. W tym miejscu warto wspomnieć, że specjalnie do tego trybu zaprojektowane zostały dwie nowe unikalne mapy.

Reklama

Treyarch anonsuje również, że Black Ops 6 dostarczy "niesamowity arsenał broni". Część z nich ma być inspirowana prawdziwymi znanymi ze świata broniami znanymi z tajnych operacji z lat 90. "Możesz wybierać z szerokiej gamy gotowego sprzętu wojskowego, a także wytwarzać gotowe i prowizoryczne gadżety, a wszystko to ma na celu kontynuację wyjątkowej atmosfery Black Ops i zanurzenie się w tym świecie" - dowiadujemy się.

Do tej pory ujawniono tylko część dostępnego arsenału broni. Pewne jest to, że w Black Ops 6 pojawią się:

  • AMES 85 (AR)
  • Jackal PDW (SMG)
  • XM4 (AR)
  • Marine SP (Shotgun)
  • Kompact 92 (SMG)
  • 9MM PM (pistolet)
  • LR 7.62 (karabin snajperski)
  • Combat Knife (do walki wręcz)

O tym, jakie jeszcze bronie będą definiować gameplay w nowej odsłonie serii Call of Duty, dowiemy się najpewniej bliżej samej premiery gry.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Black Ops 6
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy