Reklama

Call of Duty: Black Ops 6 zadebiutuje też na konsolach poprzedniej generacji

Wszystko wskazuje na to, że zapowiedziana przez Activision strzelanka Call of Duty: Black Ops 6 nadal podtrzyma passę i prócz premiery na konsolach najnowszej generacji, zadebiutuje również na urządzeniach poprzedniej generacji tj. Xbox One i PlayStation 4.

W ostatnich kilku dniach trwała szeroko zakrojona kampania promocyjna realizowana przez Activision. Twórcy serii Call of Duty zdążyli tym samym mocno rozgrzać wszystkich fanów tego cyklu strzelanek. Charakterystyczny slogan ‘The Truth Lies’ pojawiał się zarówno w mediach społecznościowych, w prasie stacjonarnej, jak i na ulicach Nowego Jorku.

Powstała nawet specjalna dedykowana strona internetowa thetruthlies.com poświęcona kolejnej odsłonie Call of Duty. Wiemy, że Activision oficjalnie zaprezentuje Call of Duty: Black Ops 6 już 9 czerwca w dniu wydarzenia Xbox Games Showcase 2024.

Reklama

Teraz w sieci pojawił się kolejny interesujący przeciek. Black Ops 6 ma zadebiutować na: PC i konsolach najnowszej generacji oraz co istotne - również na konsolach poprzedniej generacji. Internautom udało się dotrzeć do informacji świadczących o tym, że w sieci sklepów GameStop można właśnie składać zamówienia przedsprzedażowe na grę w wydaniu na PS4.

Na zrzucie ekranu krążącym właśnie po sieci nie pojawia się wersja na Xbox One, bowiem uznaje się, że nowszy Xbox Series X/S oferuje międzygeneracyjną wersję gry, kompatybilną ze starszym urządzeniem od Microsoftu.

Warto nadmienić, że najnowsza odsłona Call of Duty, czyli Modern Warfare 3, również debiutowała na konsolach minionej generacji. Już wtedy szeroko spekulowano, że może to być ostatni tytuł z tego uznanego cyklu, który pojawi się na PlayStation 4 i Xbox One. Jak widać, Activision utrzymuje passę i nie porzuca (jeszcze) old-genów.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Black Ops 6 | Activision
Reklama