Reklama

Reklama

Call of Duty – fan zbudował mapę Rust z klocków LEGO

​Miłośnicy Call of Duty mają bardzo ciekawe pomysły na pochwalenie się swoją sympatią do tej serii. Jeden z fanów postanowił odtworzyć ostatnio legendarną mapę Rust za pomocą klocków LEGO.

Mapa Rust jest istotna aktualnie z dwóch powodów. Przede wszystkim, jest to lokacja znana niemalże wszystkim fanom Call of Duty. Większość weteranów spędziła dziesiątki godzin, grając 1v1 albo walcząc o kontrolę górnej części mapy w grach publicznych. Od lat Rust jest ikoną gry i zaledwie jeden, charakterystyczny element mapy od razu powoduje skojarzenia z CoD-em.

Wspomnienia o mapie Rust robią się jednak jeszcze ciekawsze w kontekście planów Activision na kolejne odsłony serii. Wiemy już oficjalnie, że pod koniec tego roku z nową grą powraca Infinity Ward. Dostaniemy grę nazywaną wstępnie Modern Warfare 2022, czyli sequel do MW 2019. Podobnie jak trzy lata temu, nie będzie to remaster tylko podobna klimatycznie i inspirowana MW gra.

Reklama

Najnowsze doniesienia ze świata Call of Duty najwyraźniej zmotywowały do działania użytkownika Reddita u/BenjsBuilds. Pochwalił się na stronie swoim najnowszym projektem - mapą Rust. Za pomocą klocków LEGO wiernie odtworzył legendarną lokację. W takiej formie mapa wydaje się dużo bardziej kolorowa niż w rzeczywistości, ale bez wątpienia imponuje przykucie uwagi do detali.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy