Reklama

Reklama

Call of Duty League wróci do LAN-owych rozgrywek już 17 czerwca

​Doskonała wiadomość dla zawodników i widzów Call of Duty League. Po ponad roku profesjonalne rozgrywki Black Ops Cold War wrócą do turniejów offline.

Blisko 14 miesięcy Call of Duty League znajduje się już w formacie online. Podobnie jak większość esportowych rozgrywek, ze względu na pandemię w marcu zeszłego roku CDL przeniósł się na nowy format i resztę sezonu Modern Warfare oraz cały dotychczasowy Black Ops Cold War rozegrano online.

Chociaż była to decyzja słuszna i w pełni zrozumiała, rozgrywki mocno na tym ucierpiały. Zniknął cały plan Home Series, turniejów rozgrywanych w Europie i Stanach Zjednoczonych, z innym gospodarzem w każdym kolejnym miesiącu. Coraz więcej pojawiło się oczywiście głosów, że sporo drużyn korzysta na formacie online i gdyby te same mecze rozgrywano na LAN-ie, kończyłyby się innym wynikiem.

Reklama

Te spekulacje na szczęście dobiegną końca już 17 czerwca. Z początkiem czwartego etapu CDL wróci do rozgrywek offline. Podczas meczów nie będzie oczywiście żadnej publiczności. Na teren wydarzenia wpuszczone zostaną wyłącznie drużyny, trenerzy oraz komentatorzy i osoby niezbędne do przeprowadzenia transmisji.

Pozostaje teraz tylko pytanie, jak będzie wyglądało Black Ops Cold War na turniejach offline. Kiedy ping przestaje odgrywać rolę, a zawodnicy nie zmieniają hostów z jednej mapy na drugą, gra może wydawać się zupełnie inna. Możemy więc nawet zobaczyć zmianę mety właśnie przez powrót na LAN-a. Czwarty etap zapowiada się w rezultacie na bardzo ekscytujący moment dla CDL.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy