Reklama

Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 2 - co wiemy o nadchodzącej grze?

​Na początku lutego, Activision Blizzard ujawniło swoje plany dotyczące produkcji nowej gry z serii Call of Duty, która na rynku zadebiutować ma jeszcze w tym roku. Chodzi mianowicie o Call of Duty: Modern Warfare 2, co do którego w sieci pojawiło się sporo przecieków odnośnie trybu wieloosobowego.

Call of Duty: Modern Warfare 2 ma być kontynuacją powstałego w 2019 roku Modern Warfare. Wiemy, że gra pojawi się na platformach: PC, PlayStation 5 oraz Xbox X|S. Internet huczy już od przecieków odnośnie tego, jak prezentować ma się nowe dzieło z kultowej, wojennej serii Call of Duty. Pod lupę bierzemy najciekawsze z nich.

TheMW2Ghost, czyli ceniona w branży, a co ważniejsze skuteczna jeśli chodzi przecieki persona opublikowała szereg informacji. Na profilu Twitterowym tego użytkownika pojawiła się seria wpisów traktująca i opisująca elementy, którymi ma cechować się nowy CoD: Modern Warfare 2.

Reklama

Udało się ustalić, że sposób poruszania się w nowej produkcji ma być szybszy niż w poprzedniej części (COD: MW), ale nie aż tak dynamiczny jak w nowym CoD: Vanguard. Koncepcja map ma w dużej mierze opierać się na dobrze znanych schematach z poprzednich części z serii wojennych produkcji od Activision.

Jeśli chodzi o konkretne mapy, na jakich przyjdzie graczom stawać w szranki - tutaj mamy do czynienia z ciekawym zabiegiem. Okazuje się, że w nowej produkcji zagoszczą znane z poprzedniej części plansze - wśród nich m.in.: Oil Rig, Sawmill czy Khandor Hideout.

Jak określił użytkownik TheMW2Ghost, publikujący powyższe przecieki - Activision planuje powrót do walki: "klasycznej i błyskawicznej". Ponadto, według jego informacji, gra wygląda na wyjątkowo dopracowaną, nawet jeśli ocenimy jej stan bieżący na luty 2022.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy