Reklama

Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 2 - klasyczne mapy od Sledgehammer i Treyarch w DLC

​Najnowszy przeciek sugeruje, że w Call of Duty: Modern Warfare 2 może pojawić się paczka "największych hitów" z zestawem znanych i lubianych map z poprzednich gier. Niestety wracamy jednak najwyraźniej do systemu DLC.

Mapy Call of Duty: Modern Warfare 2

Mapy to jeden z najczęściej poruszanych w społeczności Call of Duty tematów przed premierą nowej odsłony. Chodzi oczywiście nie tylko o ich jakość, ale również o ilość.

Graczom zależy na różnorodności. Z otwartymi ramionami przyjmowane są oczywiście niewielkie, dynamiczne mapy, które nie promują campienia. Kluczem do sukcesu jest jednak dynamiczna playlista, która nie wrzuca nas w kółko na kilka tych samych lokacji.

Na pierwszy rzut oka Call of Duty: Modern Warfare 2 wypada pod tym kątem bardzo pozytywnie. Po beta testach gracze mieli sporo zarzutów względem nowej gry Infinity Ward, ale mapy nie były jednym z nich.

Reklama

Nie wszystkie lokacje przypadły do gustu całej społeczności. Większość z nich jednoznacznie uznano za solidne, co nie zdarzało się często podczas ostatnich kilku lat.

Wielki powrót DLC

Zakładamy oczywiście, że z czasem map w Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie jeszcze więcej. Słyszeliśmy już plotki o remasterach starszych lokacji, a deweloperzy od czasu do czasu prawdopodobnie stworzą również coś nowego. Gdyby tego było mało, według popularnego insidera @TheGhostOfHope trwają prace nad całym zestawem starych map.

Ma być to paczka "największych hitów" ze starszymi mapami z gier Infinity Ward, Treyarch oraz Sledgehammer. Zestaw ten ma zadebiutować w drugim roku Call of Duty: Modern Warfare 2 i będzie płatnym DLC. Jeżeli do tego czasu Activision nie wycofa się z tej decyzji, wrócimy do czasów DLC i dzielenia społeczności Call of Duty.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2 | Sledgehammer | Treyarch

Reklama