Reklama

Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 2 może trafić na Steama

​Rewolucji w świecie Call of Duty ciąg dalszy. Według ostatnich domysłów graczy Modern Warfare 2 może zadebiutować na Steamie. Obok Battle.netu gra byłaby dostępna do kupienia na platformie Valve.

Call of Duty: Modern Warfare 2 może na długo zapisać się w historii tej serii. Już pierwsza odsłona nowego MW w 2019 roku wprowadziła spore zmiany. COD przeszedł wtedy na nowy silnik, a wielu posiadaczy mocnych komputerów zaczęło przerzucać się na PC i korzystać z nowego, techniczne usprawnionego Call of Duty.

W tym roku Activision zdecydowało się na kolejne, diametralne zmiany, które ponownie przeprowadzać będzie Infinity Ward. Największą nowością jest oczywiście fakt, że Modern Warfare 2 ma starczyć graczom aż na dwa lata. Kolejne Call of Duty, Black Ops tworzony aktualnie przez Treyarch, pojawi się na rynku dopiero pod koniec 2024 roku. 

Reklama

Jeden z użytkowników subreddita Modern Warfare zauważył, że Activision może planować jeszcze jedną, drobną zmianę. Na powyższym screenie możecie zobaczyć grafikę z MW2, która pojawiła się na chwilę na Steamie. Gracze spekulują więc aktualnie o planowanej premierze nowego Call of Duty na platformie Valve.

Byłaby to decyzja, którą podjęło już do tej pory bardzo wielu wydawców. Zarówno EA, jak i Ubisoft zaczynali oryginalnie ze swoimi własnymi launcherami, a z czasem wrzucili również swoje produkcje na Steama. Activision może pójść ich śladem.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy