Reklama

Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Samuel Roukin w roli Ghosta

​Wczoraj pisaliśmy o powrocie ikonicznych dla drugiej części Modern Warfare postaci, a dziś możemy poznać aktora, który wcieli się w ulubionego przez graczy Simona "Ghosta" Rileya.

Mimo że pojawił się tylko w kilku misjach, jedną z najpopularniejszych postaci z wersji Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku był Simon "Ghost" Riley.

Popularność Ghosta wystarczyła, by Infinity Ward stworzył Call of Duty: Ghosts. Grę, w której postacie noszą podobne kominiarki, jak ta, którą nosił Riley w Modern Warfare 2. Ghost powróci w Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2022 roku, a teraz ujawniono, jaki aktor się w niego wcieli.

Reklama

Oryginalnym aktorem Ghost w 2009 Modern Warfare 2 był Craig Fairbrass, ale został zastąpiony przez Jeffa Leacha, gdy Ghost pojawił się w 2019 Call of Duty: Modern Warfare reboot.

Kontrowersyjne komentarze Leacha sprawiły, że Activision zdystansowało się od aktora, więc nie było jasne, kto będzie wcielał się w postać w nowej wersji Call of Duty: Modern Warfare 2, która ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Samuel Roukin nowym Ghostem

Teraz, gdy Activision ogłosiło datę premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 i zaprezentowało okładkę, na której wyraźnie widać Ghosta, aktor grający tę kultową postać został ujawniony.

Tym razem Ghosta zagra Samuel Roukin, aktor i DJ, który pojawił się w telewizji w takich programach jak Agents of SHIELD i Turn: Washington's Spies oraz w filmach takich jak Happy-Go-Lucky i Harry Potter i Insygnia Śmierci - Część 1.

Roukin potwierdził na Twitterze, że będzie grał rolę Ghosta w Call of Duty: Modern Warfare 2. Zdradził również, że jego praca nad projektem rozpoczęła się około rok temu. Roukin wyraził wdzięczność zarówno Infinity Ward, jak i Activision za tę wyjątkową możliwość.

Chociaż nie jest to potwierdzone, plotki głoszą, że data prezentacji Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie miała miejsce 8 czerwca. Pierwsze materiały przypuszczalnie skupią się przede wszystkim na kampanii i bohaterach. Jest więc szansa, że niedługo zobaczymy Ghosta w akcji!

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy