Reklama

Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 2 - wyciekł gameplay

​Activision na razie milczy w temacie Call of Duty: Modern Warfare 2, ale do sieci wyciekł krótki gameplay.

To raptem 9-sekundowy klip, ale tyle wystarczy, by wzbudzić zainteresowanie milionów graczy wyczekujących kolejnej odsłony serii Call of Duty. Opublikował go na Twitterze użytkownik o pseudonimie Marcus.

Call of Duty: Modern Warfare 2 - kiedy premiera?

Na oficjalną prezentację Call of Duty: Modern Warfare 2 wciąż czekamy. Jak wiadomo, gra ma trafić do sklepów pod koniec bieżącego roku. Od kilku miesięcy trwają intensywne testy. Prawdopodobnie w ich trakcie nagrano powyższy klip.

Reklama

Activision podchodzi do Call of Duty: Modern Warfare 2 niezwykle ambitnie. Koncern chce zmazać plamę po ubiegłorocznym Call of Duty: Vanguard, które zdobyło raczej umiarkowanie pozytywne oceny i sprzedało się zdecydowanie poniżej oczekiwań.

W zestawie z Call of Duty: Modern Warfare 2 mamy otrzymać nową wersję Call of Duty: Warzone, o której wiemy coraz więcej. Ostatnio w sieci pojawiły się doniesienia, że twórcy przebudowują system pakietów (tzw. loadouts).

Te w drugiej odsłonie Warzone'a będą skrywane w trudno dostępnych twierdzach. Aby je zdobyć, będziemy wykonywać różnego rodzaju zadania, polegające np. na wyeliminowaniu określonego celu albo rozbrojeniu bomby. Sama gra ma przypominać tryb Blackout z Call of Duty: Black Ops 4.

Najlepsze tematy

Reklama