Reklama

Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 2 - wyciekły skiny z CDL

​Jak co roku, razem z nowym Call of Duty rozpocznie się również sezon na scenie esportowej. Infinity Ward w Modern Warfare 2 utrzyma najwyraźniej tradycję sprzedaży skinów z motywami poszczególnych organizacji.

Fani Call of Duty League mają przed sobą bardzo ciekawy sezon. Chociaż gry publicznie w Modern Warfare 2 nie zapowiadają się rewelacyjnie, sama gra może sprawdzić się nieźle w środowisku esportowym.

Od paru miesięcy obserwujemy już roszady wśród topowych drużyn, niemałego zamieszania narobiło OpTic, znów dobrze wygląda ROKKR, a na zasłużoną emeryturę przeszedł Crimsix.

Gdyby tego było mało, według krążących po scenie plotek, mamy wcześniej rozpocząć sezon w tym roku. Od dłuższego czasu społeczność narzekała, że Call of Duty League startuje w momencie, kiedy większość weteranów ma już dosyć aktualnej gry. Pojawiają się problemy, cierpliwość się kończy i dużo trudniej jest się zaangażować w rywalizację na najwyższym poziomie.

Reklama

Pewne zmiany zostaną wprowadzone więc w tym sezonie, ale najwyraźniej nie dotyczy to skinów. Co roku w sklepie pojawiają się ekskluzywne dla Call of Duty League skiny. Gracze mogą wesprzeć w ten sposób swoją ulubioną drużynę i przy okazji reprezentować ją podczas gry. Część z nich wyciekła właśnie do sieci.

Niestety skiny CDL pozostaną generyczne i mało przyjemne dla oka. Kilka kombinacji kolorów sprawdza się całkiem dobrze, ale od lat organizacje proszą, żeby sami mogli zająć się projektowaniem skinów.

 Od początku tego pomysłu deweloperzy korzystają z gotowego rozwiązania kosztującego ich bardzo mało wysiłku. W efekcie dostajemy skiny, które kupujemy bardziej z chęci wsparcia drużyny, a nie ze względu na wygląd kosmetyków.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2 | Activision