Reklama

Reklama

Call of Duty Modern Warfare 2 z ekskluzywnym trybem na PS5?

​Nowa plotka pojawiająca się online sugeruje, że nadchodzące Call of Duty: Modern Warfare 2 może mieć tryb gry dostępny wyłącznie na PS5.

Od lat PlayStation i Activision mają umowę na wyłączność, jeśli chodzi o franczyzę Call of Duty. Dzięki tej umowie gracze PlayStation dostawali ekskluzywną zawartość, a w niektórych przypadkach odrębne tryby gry. Społeczność oczekuje, że ten trend zostanie utrzymany. Nawet mimo zakupu Activision Blizzard przez Microsoft.

Według niektórych przecieków gracze PlayStation otrzymają pierwsze informacje o becie wieloosobowej Call of Duty: Modern Warfare 2, ale wygląda na to, że to nie wszystko. Zgodnie z kolejną plotką i przeciekiem, fani COD na PlayStation otrzymają zupełnie inny, dodatkowy tryb gry. Na razie nie jest to informacja potwierdzona, ale biorąc pod uwagę dotychczasową politykę obu firm - bardzo prawdopodobna.

Reklama

Plotki o wirtualnej rzeczywistości

Plotka pochodzi od Ralpha Valve, piszącego dla What If Gaming. Według Ralpha, Infinity Ward pracuje nad ekskluzywnym trybem gry dla PS5 dla Call of Duty: Modern Warfare 2, który będzie korzystał z nowego zestawu słuchawkowego PlayStation VR2. Ten nowy tryb VR ma podobno sprawić, że gracze przejmą kontrolę nad operatorem poziomu 1, a nowość ma zostać ogłoszona podczas State of Play 2 czerwca.

Jeśli Activision Blizzard faktycznie planuje wydać tryb gry z funkcją VR, to jest mało prawdopodobne, że zostałby wydany poza PlayStation 5, nawet gdyby nie była to kwestia ekskluzywności. Środowisko PlayStation jest po prostu lepsze i prostsze do wdrożenia, niż tworzenie trybu na wszystkie popularne akcesoria do wirtualnej rzeczywistości.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL