Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawi się w Xbox Game Pass. Kiedy premiera?

Wiele wskazuje na to, że w ciągu kilkunastu dni szeroka biblioteka Xbox Game Passa zostanie zasilona kolejną produkcją od Activision. Mowa o najnowszej odsłonie Call of Duty - Modern Warfare 3.

Modern Warfare 3 z kiepskimi ocenami

Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawiło się na rynku w listopadzie ubiegłego roku jako naturalny następca wydanego rok wcześniej Call of Duty: Modern Warfare 2 i jednocześnie reboot uznanego MW 3 sprzed... ładnych kilkunastu lat. Najnowsza część bestsellerowej franczyzy nie przyjęła się jednak zbyt ciepło.

Niemal od samego początku gracze krytykowali bardzo miałką i krótką warstwę fabularną, która zawiodła niemal każdego miłośnika tego cyklu strzelanek. Pojawiały się głosy, że tryb single-player jest pozbawiony immersji i głębi. Niewiele lepiej ocenić można warianty sieciowej zabawy. O tym, że mówimy o jednej z najgorzej ocenianych gier z serii Call of Duty, poświadczają same recenzje gry na Steamie (w większości negatywne). Czarę goryczy potęgował oczywiście fakt, że za grę w momencie premiery musieliśmy zapłacić naprawdę słono.

Reklama

Modern Warfare 3 usłudze Game Pass

Niebawem użytkownicy usługi Xbox Game Pass otrzymają możliwość rozgrywki w CoD: MW 3 za darmo w ramach abonamentu.

Tom Henderson, słynny informator, przekazał, że gra zmierza do centralnej gamingowej usługi Microsoftu. Wg. niego najnowsza część Call of Duty zagości w słynnym XGP w drugiej połowie lipca bieżącego roku. Mamy więc kolejne potwierdzenie, że przejęcie Activision przez giganta z Redmond zaczyna się mocno materializować.

Niestety gorsze wieści są takie, że Game Pass zaczyna drożeć i nieco zmieniać swój model funkcjonowania. Niebawem za PC Game Pass zapłacić będziemy musieli 47,99 (podwyżka z 39,99 zł), natomiast za wersję Xbox Game Ultimate aż 72,99 zł (podwyżka z 62,99 zł).

Jeśli kogoś ominęły te wieści, to przypominamy, że w drugiej połowie października na rynku ukaże się kolejne dzieło z serii Call of Duty. Mowa o Black Ops 6, dziele opracowywanym we współpracy studia Raven Software z Treyarch.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 3
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy