Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 3 z pierwszymi cheaterami. Gracze pełni obaw po beta testach

Wygląda na to, że nawet na PlayStation 5 można wejść w posiadanie aimbotów i wallhacków. Po kilku dniach beta testów Call of Duty: Modern Warfare 3 gracze zaczynają nabierać obaw.

Call of Duty: Modern Warfare 3 oficjalnie weszło w etap beta testów. Miniony weekend zapewnił dostęp do gry użytkownikom PlayStation, którzy po raz kolejny sprawdzili nową odsłonę COD-a przed pozostałymi platformami. Ponownie mogliśmy przetestować tylko początkowy, ograniczony fragment trybu multiplayer wraz z kilkoma mapami oraz broniami różnych rodzajów.

Reklama

Chociaż Call of Duty: Modern Warfare 3 nie różni się aż tak od swojego poprzednika, Sledgehammer Games wciąż podjęło kilka kontrowersyjnych decyzji, które są od kilku dni przedmiotem licznych dyskusji wśród fanów serii. Gracze rozmawiają na temat puli map, time-to-kill oraz bardzo niewielkiego odrzutu większości broni.

Coraz głośniejszym tematem dyskusji w ostatnich dniach stali się również cheaterzy. W mediach społecznościowych zaczyna krążyć coraz więcej klipów prezentujących oszustów używających aimbotów oraz wallhacków. Jak widać na powyższym przykładzie, rywalizacja z tego typu przeciwnikami jest w zasadzie niemożliwa.

Na ten moment trudno jest niestety stwierdzić, jak powszechne było cheatowanie podczas pierwszych beta testów. Jedni gracze zdawali się regularnie trafiać na oszustów, a inni nie spotykali ich w ogóle. Oczywiście na konsolach jest to wciąż dużo mniejszy problem, a większość użytkowników ostatecznie decydowała się na wyłączenie crossplaya.

Lepiej problem cheaterów będziemy mogli ocenić w nadchodzący weekend, kiedy odbędzie się otwarta beta na wszystkich platformach. Dostęp do gry uzyskają użytkownicy PC i dopiero wtedy zobaczymy prawdopodobnie, czy powinniśmy martwić się o przyszłość Call of Duty: Modern Warfare 3.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 3
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy