Reklama

Call of Duty Modern Warfare na nowym materiale z ray tracingiem. Efekt wow?

​W sieci pojawił się właśnie nowy materiał z nadchodzącej gry Infinity Ward, na którym możemy obejrzeć jak podczas starć w nowym trybie Gunfight Mode prezentuje się grafika z włączonym ray tarcingiem.

Gunfight to zupełna nowość w serii, ale zapowiada się bardzo ciekawie, bo chodzi o dynamiczne starcia 2v2 w niewielkich lokacjach, podczas których gracze nie będą mogli się leczyć i będą musieli sobie radzić z losowo generowanym wyposażeniem. Co więcej, nie będzie tu zbyt dużo czasu na zastanawianie się, bo runda trwa tylko 40 sekund, a jedynym celem jest wyeliminowanie przeciwników - jeśli nikt nie polegnie w tym czasie, do akcji wkracza dogrywkowa flaga, której należy bronić przez 3 sekundy.

Zaciekawieni? W takim razie zapraszamy do oglądania materiału wideo prezentującego pecetową wersję tego trybu, którym podzieliła się z nami Nvidia. Oczywiście nie będzie to jedyny z dostępnych trybów multiplayer, a gracze mogą też liczyć wielki powrót trybu jednoosobowego, którego zabrakło w poprzedniej odsłonie. Ten ma być zresztą zupełnie nowym doświadczeniem, wystawiającym na próbę nasz kręgosłup moralny:

Reklama

- Co oznacza Modern Warfare w 2019? Pola walki jeszcze bardziej nieczytelne niż zwykle. To znaczy, że wrogowie nie noszą uniformów, to znaczy, że strzały w plecy są rzeczywistą częścią tego równania. Ludzie będą musieli w ciągu ułamków sekund podejmować decyzje na wagę życia lub śmierci (...) Zamierzamy sprawić, że jako gracze zaczniecie kwestionować swoją moralność - jak twierdzi deweloper.

Wracając jednak do udostępnionego przez Nvidię materiału, jest to też dobra okazja, żeby sprawdzić, jak prezentuje się nowe Call of Duty Modern Warfare z włączonym śledzeniem promieni w czasie rzeczywistym, który ma przecież na stałe zmienić oblicze gier. Przypominamy, że Call of Duty Modern Warfare zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One już 25 października.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty Modern Warfare
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy