Reklama

Call of Duty: Modern Warfare - podsumowanie aktualizacji 13.01

​Kolejny tydzień, kolejna aktualizacja. Poniedziałek dla fanów Call of Duty stoi pod znakiem przeglądania listy wprowadzonych zmian w oczekiwaniu na pobranie nowego patcha. W przeciwieństwie do zeszłego tygodnia, tym razem dostaliśmy kilka bardzo obiecujących nowości.

Podwójne doświadczenie

Zacznijmy od najważniejszego. Nadchodzi kolejny weekend z podwójnym doświadczeniem. Chociaż w tym Call of Duty te wydarzenia mocno straciły na znaczeniu, a większość z Was już dawno cieszy się pewnie maksymalnym poziomem, w ten weekend dostaniemy również bonus do doświadczenia broni. Jest to więc ten moment, kiedy łapiecie za wszystkie swoje bronie, którymi nie lubicie grać i odblokowujecie dodatki z nadzieją na łatwiejsze wbijanie kamuflaży w przyszłości.

Podwójne doświadczenie rozpocznie się 17 stycznia o 19:00 i zakończy we wtorek, 21 stycznia, o tej samej godzinie.

Reklama

Aktualizacja playlist

Ulubiony temat większości społeczności, która przez ostatnie tygodnie przełącza się wyłącznie pomiędzy Shoot House a Shipmentem, powraca również tym razem. Gracze znów będą mogli cieszyć się trybami Cranked i Drop Zone.

W Cranked dostajecie dodatkową prędkość poruszania się oraz atuty za każde zabójstwo. Jeżeli przez 30 sekund nie pokonacie jednak żadnego gracza, Wasza postać eksploduje i wracacie do początku. W Drop Zone z kolei serie zabójstw są nagradzane za przejmowanie stref na mapach i utrzymywanie ich pod kontrolą drużyny.

Powrót Cranked i Drop Zone może niestety oznaczać, że z dostępnych playlist zniknie Shipment 24/7 oraz Gunfight 1v1.

Gunfight 3v3

Znany i lubiany tryb na niewielkich mapach, który ostatnio kupił sobie sympatię fanów wariantem turniejowym, teraz dostępny będzie również w wersji 3v3. Tym razem nie oznacza to na szczęście chwilowego wyłączenia pozostałych trybów.

Sama rozgrywka działa na dokładnie tych samych zasadach. Zostajecie wrzuceni na koniec malutkiej mapy z losową klasą postaci, bronią oraz dodatkami. Waszym celem jest wyeliminowanie rywali w wyznaczonym czasie. Teraz obok 1v1 i 2v2 będzie można również zmierzyć się z graczami w trzyosobowych drużynach.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy