Reklama

Call of Duty: Modern Warfare - trailer i beta trybu multiplayer

​Zgodnie z obietnicami, Activision przeprowadziło specjalny pokaz, podczas którego zaprezentowano sporo szczegółów na temat trybu wieloosobowego w Call of Duty: Modern Warfare. Otrzymaliśmy nie tylko suche informacje, ale także całkiem nowy zwiastun oraz szczegóły na temat testów beta.

Zaczynając od końca, otwarte testy beta przewidziano na dwa weekendy. Pierwszy przeznaczony jest wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 4, w okresie 12-13 września dla posiadaczy zamówień przedpremierowych oraz 14-16 września już dla wszystkich zainteresowanych graczy.

W dniach 19-20 września zagrają posiadacze preorderów na PC oraz Xbox One, podczas gdy wszyscy zwolennicy zabawy na PS4 dołączą do akcji ponownie i bez takich ograniczeń. Na sam koniec jest jeszcze okres 21-23 września, kiedy grać będą mogli już wszyscy chętni, na wszystkich platformach.

Reklama

Co interesujące, już podczas testów dostępna będzie opcja cross-play, a więc możliwość rywalizacji z innymi graczami bez względu na to, na jakiej platformie włączają Call of Duty: Modern Warfare. Można spodziewać się, że podobnie będzie już także w pełnej wersji produkcji.

Jeśli o trybach wieloosobowych mowa, to tych będzie w grze całkiem sporo. Poza znanym już Gunfight z dwoma, dwuosobowymi drużynami zagramy również klasycznie "sześciu na sześciu", ale także "dziesięciu na dziesięciu" oraz "dwudziestu na dwudziestu".

W planach jest też Ground War, czyli opcja przeznaczona dla maksymalnie stu użytkowników. Jak można się domyślać, to zapewne jakaś wariacja na temat battle royle, którego nie może obecnie zabraknąć w żadnej strzelance nastawionej na sieciową rywalizację.

Dzięki Gunsmith znacznie bardziej rozbudowany będzie aspekt personalizacji broni. Ciekawostką mogą też być nocne mapy, na których kluczowe będzie korzystanie z noktowizorów (oraz zasłonięcie okien w pokoju). Wśród nowości pojawią się też stacjonarne bronie czy wyważanie drzwi.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy